Endişesiz ve lezzetli bir seyahat

Beslenme dünyası Faaliyette

Güneşli bir tatil mi planlıyorsunuz? Sık sık iş için mi seyahat ediyorsunuz? Yoksa şehrinizde bir restoran mı arıyorsunuz? Endişesiz bir yaşamın tadını çıkarmak için bize güvenin. Schär olarak, size en yakın veya dünyanın herhangi bir yerindeki glütensiz ürünler satan süpermarketleri, restoranları ve otelleri tespit edebiliriz.

Glütensiz mi seyahat ediyorsunuz? Schär ile gerçekten çok kolay

Belki GlütenfreeRoads uygulamasından haberiniz vardır. Birçok ülkedeki glütensiz adresleri içeren bir uygulama.

Şimdi tüm bunlar, size sayısız adres ve sürekli büyüyen bir veritabanı sağlayarak, alışverişerinizi, öğle tatillerinizi ve seyahatlerinizi basit ve en uygun şekilde planlamanıza yardımcı olan Schär hizmetleri galaksisinin bir parçası.

Schär Club topluluğundan gelen geri bildirimlerle de sürekli geliştirdiğimiz kalite sistemimiz sayesinde maksimum güvenliği garanti ediyoruz, Portal, glütensiz her şeyle ilgili fikir alışverişi, heyecan verici raporlar ve önerilerle büyümeye devam ediyor. Portalımız, çeşitli  kaynaklardan yararlanarak glütensiz noktalarda kontrolleri nasıl garanti edebileceğimizi de açıklamaktadır.

Hızlı atıştırmalıklar, keyifli bir öğle yemeği veya zarif bir akşam yemeği için

Amacımız, endişelerinizi geride bırakarak dünyanızı “biraz daha glütensiz” hale getirmektir. İster tatilde, ister iş gezisinde olun ya da yemek pişirmek istemiyor olun, “normal” bir hayatın tadını çıkarmanıza, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olalım. Uygulamamız sayesinde evinizin içinde veya dışında glütensiz beslenmenize dair herşeye ulaşabilirsiniz. Ülkeye, şehre veya bölgeye göre glütensiz kafeler, restoranlar, pizzacılar veya dondurmacıları arayabilirsiniz. Deneyimlerinizi bildirebilir ve Schär Club topluluğundaki derecelendirmeleri okuyabilirsiniz. Bundan yararlanın!

Glütensiz ürün satın almak artık çok kolay

Glütensiz kurabiyelere dayanamıyor musunuz, yoksa ekmeğiniz mi bitiyor? Size en yakın veya dünyanın farklı yerlerinde Schär glütensiz ürünler içeren süpermarketleri ve diğer mağazaları bulun.

Kaygısız bir konaklama

İyi bir tatilin olmazsa olmazı şüphesiz konaklamadır. Glütensiz yemekler sunan konaklama seçenekleri için arama yapabilirsiniz..

Schär Glüten Free uygulamasıyla kesintisiz glütensiz hayat

Glütensiz seyahat ve yemek yeme hakkındaki tüm bilgilerimize ve hizmetlerimize daha hızlı ve daha kolay erişim için, yepyeni Schär Glüten Free uygulamasına göz atın.. Bu uygulama ünlü GlütenFreeRoads uygulmasının yerini almaya aday. Kullanımı kolay ve anlaşılırdır, en yeni nesil internet teknolojisini kullanır ve glütensiz aramalarınızı kolaylaştırır. Glütensiz noktalara kolay ulaşım sağlamasının yanında uygulama ile tarifler, ürünler ve glütensiz beslenme planlarına da ulaşmak mümkün. Buna ek olarak, uygulama GPS konumu ve rota planlaması ile yarıçapa göre arama yapmanızı sağlayarak bulunduğunuz yere en yakın glütensiz adresleri bulmanıza yardımcı olur. Glütensiz alışveriş, yemek yeme ve evden uzakta bir gece geçirmek bu yeni uygulama ile hızlı ve kolay. Bu ücretsiz uygulama, seyahatinizi gerçek zamanlı olarak planlamanıza yardımcı olur, böylece endişesiz tatilinizin tadını tam anlamıyla çıkarabilirsiniz.

Ve hepsi bu kadar da değil! Uygulama, Schär’ın glütensiz tarif arşivine, en son haberler ve glütensiz hayat hakkındaki makalelere ve eski ve yeni Schär ürünleri hakkındaki bilgilere doğrudan erişim sağlar. Glütensiz hayat tek bir ücretsiz uygulamada sizi bekliyor. Schär Glüten Free uygulamasını akıllı telefonunuza indirin iOS ve Android.

Kalite sistemimiz glütensiz güvenliğini garanti ediyor

Veritabanımız, yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile öne çıkan alışveriş, konaklama ve geziler için muhteşem ücretsiz adreslerle doludur. Sorunsuz bir tatil geçirmenizi sağlamak için bir kalite sistemi geliştirdik:

  • Glütensiz mağaza, restoran ve konaklama tesislerinin personeli adreslerini bağımsız olarak girebilir.
  • Schär Club topluluğu bu noktalar hakkında rapor verebilir.
  • Doğrulama detaylı bir kalite kontrolü ile yapılır. Bilgiler, Schär Club topluluğunun derecelendirmeleri ve yorumları dikkate alınarak Schär ekibi tarafından doğrulanır. Kullanıcıların geri bildirimleri doğrulama sürecinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır!